תוכנית מועדון ותיקים תשע" ח  2017- 2018  

 

בין השעות בימי שני בימי שלישי בימי רביעי
8:30 – 9:30 התכנסות

ושיחות של היום

התכנסות

ושיחות של היום

התכנסות

ושיחות של היום

9:30  –  10:15 תרגילי התעמלות 

עם לוראין קרל

חיזוק שרירים עם משקולות ואיזון

 ע"י צ'י קונג

למניעת נפילות

עם דלי'ה אורלב

תנועה והתעמלות בכיף

עם נושאים יהודיים

 עם דלי'ה אורלב

10:15 -10:45 ארוחת עשר ארוחת עשר ארוחת עשר
10:45 –  12:45

 

מלאכת יד יצירתי:

תכשיטנות, מוזאיקה וציור עם  דיינה ארנסטוף

יצירת אלבום תמונות

עם תיעוד זיכרונות

עם בנות אולפנה אוריה

 חוג קרמיקה

 עם

 אתי דביר

10:45 –  

11:45

בעברית

1)ספר דברים עם

רב מרדכי ביורסקי

2)או מבט ספרותי על פ"ש  עם צהלה סמט

שיחות על תנ"ך

עם

רב עמיהוד גלזר

 

 

 הזנה במוזיקה 

 עם

 יעל אשחר

10:45 –

11:45 באנגלית

 

1) העונג של מוסיקה

עם פול סולטר או

2)  פעם בחודש היסטוריה של מוסיקה עם גייל ברמן

 

 חוג קולנוע

 עם מרילין אדלר

ספרות  יהודית

 עם לאה גוטסמן

 

 

 

 11:45- 12:45

בעברית

 

פרשת שבוע
 עם חיה הורוביץ

 

תולדות האומנות

היהודית עם

תמר איצקוביץ

 

 

 

 תורה ומדע עם

 רב מוייס נבון

 11:45-

 12:45

באנגלית

 

שיפור הזיכרון עם רחל שוורץ

 מטפלת קוגניטיבי

פרשת שבוע ואקטואליה עם

רב יצחק לואיס  

 

אולפן בעברית

עם ברוריה רבינוביץ

 

 12:45-30: 13 ארוחת צהריים

והסעה הביתה

 

 

ארוחת צהריים

והסעה הביתה

 

 

ארוחת צהריים

והסעה הביתה

 

 

 

Program for Seniors Club of Gush Etzion and Efrat 2017-2018

 

 

 

Wednesday Tuesday Monday  
Arrival and  Discussion of the Day Arrival and  Discussion of the Day Arrival and  Discussion of the Day 8:30- 9:30
"Joy of Life"

Movement and Fun Exercise with Jewish Themes

with Dalia Orlev

 

Strength Exercises using Weights and Balance Exercises of Chi Kong to Prevent Falling

with Dalia Orlev

Exercise with Lorraine Krell 9:30 –

10:15

Tea Break Tea Break  Tea Break 10:15 – 10:45
  Ceramics Workshop

with Etti Dvir

Scrapbooking

Intergenerational Project with

Ulpana Oriah

Creative Crafts –

With  Dana Ernstof

10:45-  12:45
Classical Music  Appreciation

with  Yael Anshachar

 

 

Torah Talks with Rabbi Amihud Glazer

 

Pirkei Avot with Rabbi Mordechai Biorski  or Parasha Shavua  and Literature with Zahal Summit 10:45 -11:45 in Hebrew
Jewish Literature

 with Lea Gottesman

 

Joy of Movies

 with Marilyn Adler

1)The Delights of  Music with Paul Solter

2)  History of Music with Gayle Berman High School

10:45 -11:45 in English
Torah and Science with Rabbi Moise Navon

 

History of Jewish Art with Tamar Itzkovitch

 

Parashat Shavua with Chaya Horowitz  11:45 – 12:45

in Hebrew

Learning Hebrew with Bruria Rabinowitz

 

 

Torah Portion with Current Events with Rabbi Yitzchak Lewis

 

 Memory Training with Rachel Shwartz  11:45 – 12:45

English

Lunch

 

 

Lunch

 

 

Lunch

 

 

 12:45 – 13:15

 


לחץ כאן לאתר המועצה
לחץ כאן לאתר התיירות
לחץ כאן לאתר הספרייה
לחץ כאן לאתר החברה למתנסים