את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק !

בימים אלה, של מתיחות ועננים קודרים, אנו ממשיכים לשמור על הרוח ,האופטימיות ועל העשייה היומיומית למען הקהילה
אנו שמחים לפתוח את העונה השמינית של פרויקט הדגל של מרכז המוסיקה בגוש עציון – תכנית המנויים "קלאסיקה בגוש".".
הצלחתן של שבע העונות שחלפו, בהן השתתפו אלפני אנשים מגוש עציון רבתי, ואף מחוצה לו, היא ההוכחה לכך שיש בגוש צמא למוסיקה משובחת ואיכותית,
כזאת שממלאת הלב והנשמה. שמם של סידרת "קלאסיקה בגוש" ושל הקהל הייחודי והאיכותי שלנו מגיע למרחוק ואמנים והרכבים רבים ומגוונים מתדפקים על דלתנו, להופיע על בימת גוש עציון.

בתכנית העונה החדשה תמצאו רוח חדשה – פתיחה חגיגית עם תזמורת סימפונט רעננה המארחת זמרים צעירים ומבטיחים, בתכנית של להיטים מתוך מחזות זמר של כל הזמנים, בצד אריות מתוך אופרות מפורסמות ואהובות וזמר עברי. העונה תכלול מוסיקה קלאסית בצד מוסיקת עולם, מפגשים בין יצירות מופת קלאסיות לעיבודים וכלים מודרניים ועוד. התכנית משלבת סולנים ואנסמבלים נפלאים ברמה בינלאומית, נגנים צעירים מבטיחים בצד נגני התזמורות הסימפוניות המובילות בארץ..

כבכל שנה, גם בבניית תכנית העונה החדשה הושקעה מחשבה רבה, על מנת להתאימה לקהל הותיק והמנוסה, כמו גם לדור הצעיר שלנו, אותו אנו מבקשים לחשוף לחינוך ולתרבות מוסיקליים עשירים

אין צורך לנסוע להיכל התרבות בת"א – הכל כאן בבית שלנו!

בואו הצטרפו  לחוויה תרבותית מיוחדת לחזק ולהתחזק : מוסיקה נפלאה, מחירים אטרקטיביים, קרוב לבית – עם אוירה משפחתית-קהילתית, חברים, מרק חם והרבה חום ואהבה.

מובטחת לכם עונה נהדרת!
בברכת הנאה לכולנו,

סימה גל
מנהלת מרכז המוסיקה


לחץ כאן לאתר המועצה
לחץ כאן לאתר התיירות
לחץ כאן לאתר הספרייה
לחץ כאן לאתר החברה למתנסים